CU@Citodag 💚
Dit is het moment om je vrienden, familie en kennissen uit te nodigen om naar de wedstrijden te komen kijken en er een gezellige sportdag van te maken. Daar hebben we jullie hulp voor nodig!
Buddyteams 👏🏻
Voor het Cito gevoel wordt ieder team aan een ander team gekoppeld. Jouw team wordt dus een buddyteam!
In samenwerking met de jeugdcommissie ga je als team een spandoek maken voor jouw buddyteam. Vanaf 11.00 uur liggen de spullen klaar! Wij verwachten dat je je enthousiasme overbrengt op een spandoek en je buddyteam uitbundig aanmoedigt.
De verdeling van de buddyteams volgt deze week!
Heel Cito Hapt!🥧
Bij een gezellige dag horen ook lekkere hapjes en drankjes. Daarom willen we ieder team vragen om iets mee te nemen/zelf te maken. Na de laatste wedstrijden sluiten we de CU@Citodag af met een borrel onder het genot van bittergarnituur!
Tot 23 maart!